Print Friendly, PDF & Email

Instruktorzy Studia Tańca Anna Kowalska

Rafał Papierkowski swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2013 roku od nauki salsy w Salsa Wild w Kent w Anglii. Kontynuował naukę w 2014 w Krakowie w szkole tańca Gosi Kulpy Salsa Sabrosa, by ostatecznie z końcem roku 2014 związać się ze Studiem Tańca Anny Kowalskiej rozwijając wciąż swoje umiejętności i poszerzając zakres tańca o bachatę i kizombę. Czynnie bierze udział w wielu pokazach tańca partnerując Annie Kowalskiej. Obecnie prowadzi również kursy salsy oraz bachaty.

Kamila Sidor instruktorka zumby –  Zakochana w Zumbie od pierwszego wejrzenia, czyli od 2011r. Przez 9 lat trenowała koszykówkę. Od zawsze miłośniczka sportu. Tańcem zainteresowała się w 2009 roku. Zaczęła od nauki tańca latino solo gdy nagle pojawiła się zumba. Na swoich zajęcia zaraża pozytywną energią i uśmiechem.  Jak sama mówi – This is how Zumba changed my life 

Sylwia Borkowska – prowadzi w szkole taniec towarzyski. Od lat jej pasją jest taniec. Ze szkoła tańca związana od ponad 6 lat w ciągu których pogłębia swoje umiejętności taneczne. Jako instruktor bardzo angażuje się w prowadzone przez siebie zajęcia, podchodzi do nich z wielką pasją ale też i z poczuciem humoru. Aktywnie uczestniczy w turniejach tanecznych w tańcu towarzyskim zdobywając liczne medale.

Patrycja Kamińska – instruktorka  tanga i kizomby Tańczy tango argentyńskie od 2007. roku, jest pierwszą Polką, która ukończyła kurs dla nauczycieli tanga prowadzony przez uznaną na świecie parę, Melinę Sedó i Detlefa Engela, w Saarbrücken (Niemcy). Tańczy zarówno jako podążająca, jak i prowadząca, co daje jej możliwość wglądu w rozwój tancerzy w obu rolach. W  pracy instruktorskiej wspiera się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem wykładowcy uniwersyteckiego, z wykształcenia jest anglistką.

U nas w szkole na zajęciach kizomby i tanga Patrycji partneruje Krzysztof : Z tańcem związany od ponad 30 lat. Zaczął od tańca nowoczesnego, Break-Dance i akrobatyki artystycznej. Członek legendarnego zespołu tanecznego BE-BOB – prekursorów Break-Dance w Polske. Mistrz Polski w Break-Dance z 1986 roku.
Kolejne lata spędzone z przerwami przy tańcu towarzyskim, następnie już systematyczne przy tangu, salsie, bachacie oraz kizombie. Miłośnik mieszania stylów tanecznych, improwizacji i łamania standardów tanecznych. Jako swój ulubiony taniec poleca kizombę i tango.

Taniec to dla Eweliny ważny element życia, towarzyszący jej od najmłodszych lat. Swoją przygodę z tym sportem rozpoczęła w wieku 8 lat. Początkowo taniec był niesamowitą zabawą ale bardzo szybko stał się sposobem na życie.
Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z tańcem towarzyskim, posiada mistrzowską klasę taneczną „S” . Ma na swoim koncie wiele sukcesów na arenie Polskiej i międzynarodowej, będąc wielokrotną finalistką prestiżowych turniejów tańca na całym świecie.
W trakcie swojej drogi zawodowej z wielką pasją szkoliła się również w innych technikach tanecznych m.in. taniec współczesny, jazz, hip- hop, house, co bardzo mocno ukształtowało ją jako wszechstronną tancerkę.
Wieloletnie doświadczenie turniejowe, udział w licznych szkoleniach z tanecznymi autorytetami oraz ciągła praca nad własnym rozwojem tanecznym, zbudowały jej umiejętności oraz szeroką wiedzę o tańcu.
Z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacji oraz dyplomowanym nauczycielem tańca. Aktualnie w trakcie specjalizacji z terapii ruchem i tańcem.
Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, z powodzeniem, zarażając ich swoją energią i miłością do tańca a współpraca z nimi rozwija mój warsztat pracy, daje wiele satysfakcji i mobilizuje do dalszego działania i rozwoju. U nas w szkole prowadzi zajęcia: LATINO HOUSE, SEXY DANCE, CORRIDA DANCE oraz BODY LANGUAGE.

Tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor. Zaczęła tańczyć w wieku 5 lat, uczyła się w Szkole Baletowej między innymi w Poznaniu. Obecnie jej największą pasją są techniki jazzowe – szczególnie Broadway. Nieustannie rozwija swój warsztat w innych stylach tańca nowoczesnego, uczestnicząc w warsztatach oraz rozmaitych szkoleniach. Współpracowała z wieloma rewiami oraz zespołami tanecznymi, zarówno w charakterze tancerki, jak i instruktora, w tym występowała w operach, operetkach i musicalach w Operze na Zamku w Szczecinie.
Już prawie 10 lat pracuje w charakterze instruktora tańca nowoczesnego. Prowadzi zajęcia dla dorosłych i dzieci na różnym poziomie zaawansowania.
Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii w Warszawie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego.
U nas w szkole prowadzi zajęcia burleski i zajęcia wzmacniania dla kobiet, które cieszą się niesamowitą popularnością ze względu na efekty:D